Büyükşehir’in güvenliği tam not aldı

Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilen bütün programlarda salonun güvenliğini sağlayan Büyükşehir’in özel güvenlik personelleri, Cuma günü gerçekleştirilen AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kolları ve AK Parti Kahramanmaraş Kadın Kolları kongresinde canla başla çalıştı ve herkes tarafından tam not aldı.

Büyükşehir’in güvenliği tam not aldı

Tüm dünyada önleyici, koruyucu ve düzenleyici özellikleri sayesinde daha güvenli ve daha huzurlu bir toplumsal yaşamın sağlanmasında önemli bir yeri olan özel güvenlik, Kahramanmaraş’ta da büyük işler gerçekleştiriyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan ve şehirde gerçekleştirilen bütün organizasyonlarda önemli görevler üstlenen büyükşehir güvenlik ekipleri, bugüne kadar kentte gerçekleştirilen programlarda herkes tarafından tam not aldı.

Cuma günü Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kolları ve AK Parti Kahramanmaraş Kadın Kolları Olağan Kongresi’nde vatandaşları iyi bir şekilde yönlendiren, koronavirüs salgını sürecinde vatandaşların hijyen ve mesafe kurallarına riayet etmeleri konusunda çalışmalar yapan büyükşehir özel güvenlik ekipleri, gösterdikleri çabalarla günün gizli kahramanı oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER