Çağlayancerit’te Birlik Ve Beraberlik Var

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Çağlayancerit ilçesinde tamamlanan ve devam eden kamu yatırımlarını inceledi.

Çağlayancerit’te Birlik Ve Beraberlik Var

Güvenç, 2020 yılında ilçeye çok önemli hizmetler kazandırıldığını söyleyerek ilçede ortaya konulan birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

Seçim bölgesinde inceleme ve ziyaretlerde bulunan TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Çağlayancerit ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal etti. İlçeye yapılan yatırımları yerinde inceleyen Güvenç, 2020 yılının kamu yatırımları bakımından verimli geçtiğini söyledi.

Bu yatırımların başında ulaşımın geldiğini hatırlatan Güvenç, ilçenin doğal gaz özleminin de sona erdiğini vurguladı. Ayrıca Nurhak ilçesiyle bağlantı yolunun da İçişleri Bakanlığı tarafından güvenlik yolu olarak tamamlanarak hizmete sunulduğunu kaydeden Güvenç, ziyaretler sonunda yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Çağlayancerit ilçemizde ilçe başkanlığımızı, kadın kollarımızı ve gençlik kollarımızı ziyaret ederek 2020 yılı değerlendirmesi yaptık. 2021 yılı yatırım programımızla alakalı görüşmeler yaptık. Hedeflerimize ulaşmanın mutluluğunu yaşadık. Ak dereden Çağlayancerit’e ulaşımı sağlayan yolumuzu kara yollarımızın büyük fedakarlığıyla bitirme aşamasına getirdik. Bunun yanı sıra Çağlayancerit ilçemiz doğal gazı kullanmaya başladı. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun. Gölbaşı yol ayrımındaki heyelan bölgesinde gerekli çalışmalar yapıldı. Devamındaki yol çalışmalarımız devam ediyor. Yollarımız büyük ölçüde devam ediyor. Hükümet konağı inşaatımız başladığını gördük. Spor salonu inşaatı için ihale yapıldı ve bizlerde yerini gezerek inceleme yaptık. Belediyemiz DOĞAKA desteğiyle Turizm kompleksi ve müze planlamış. Bu hizmetin de gurur verici olduğunun altını çizmek istiyorum. İnşallah bir sonraki gelişimizde bunların açılışını yapmak nasip olur.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER