Dalgıç: Bayrama Kavuşmanın Sevincini Yaşıyoruz

Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç, Ramazan Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda sağlık, huzur ve barış diledi.

Dalgıç: Bayrama Kavuşmanın Sevincini Yaşıyoruz

Dalgıç yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: Bir ay boyunca Cenabı Allah’ın rızasını kazanmak için tutulan oruçlardan sonra, bayram günlerine kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.

Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Bu Bayram insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür.

Her ne kadar bu bayramda pandemi nedeniyle evlerimizde olsak da yine aynı sevinci ve mutluluğu yaşayacağımıza inanıyorum. Yaşadığımız salgının bir an önce bitmesini diliyorum.

Bu düşüncelerle Kahramanmaraşlı hemşehrilerimin ve tüm Müslümanların Bayramını kutluyorum.”

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2021, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER