banner136

İftar Vakti Göksun’da

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İftar Vakti programı, Göksun ilçesinden canlı yayınla devam etti. Program konuğu, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, “Hizmetin gecesi gündüzü, cumartesisi pazarı olmaz. İnsan unsurunun bulunduğu her yerde her zaman kesintisiz hizmet olması gerekiyor” dedi.

İftar Vakti Göksun’da

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenecek İftar Vakti programı, Göksun ilçesinde gerçekleştirilen yayınla devam etti. Sunuculuğunu Mehmet Yaşar'ın yaptığı programın konukları Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve Göksun ilçe müftüsü Şükrü Safa oldu. Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan, Kur'an tilaveti ile başlayan programda, Göksun ilçesinde gerçekleştirilen projeler, pandemi döneminde Ramazan ayı ve şükür gibi pek çok konuya değinildi.

Koordinasyon Vurgusu

Düzenlenen programla ilgili Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek konuşmasına başlayan Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, “Göksun'u ekonomik ve sosyal anlamda kalkındıracak büyük ve prestijli projeleri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör ile birlikte bir koordinasyon içerisinde hayata geçiriyoruz. Tabi ihtiyaçlar bitmez. İhtiyaçlar sınırsız, kaynaklar sınırlı. Biz de sınırlı kaynaklarımızla sınırsız ihtiyaçları karşılamaya çalışıyoruz. Kaynakları kullanırken mali disiplini elden bırakmamaya gayret ediyoruz. Mali disiplini sağlar ve insan kaynağını iyi yönetirseniz başarı kendiliğinden geliyor. İmkânlarımızı ve enerjimizi iyi kullanmaya ve projeli çalışmaya gayret ediyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER