KSÜ Masa Tenisi Takımı, Kurum ve Kuruluşlar Arası Türkiye Şampiyonası İl Elemelerinde Birincilik Elde Etti

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) Kurum ve Kuruluşlar Arası Türkiye Şampiyonası il elemelerinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Masa Tenisi Takımı Kahramanmaraş şampiyonu oldu.

KSÜ Masa Tenisi Takımı, Kurum ve Kuruluşlar Arası Türkiye Şampiyonası İl Elemelerinde Birincilik Elde Etti

2 Mart 2021’de gerçekleştirilen turnuvada Doç. Dr. Tamer Karademir, Mustafa Palta ve Mustafa Demir’den oluşan KSÜ Masa Tenisi Takımı birincilik elde ederek Temmuz 2021’de Balıkesir’de gerçekleştirilecek Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Kahramanmaraş şampiyonu olan KSÜ Masa Tenisi Takımı oyuncuları Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ökkeş Alpaslan Gençay ve Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Müjde Atıcı ile birlikte Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret ettiler.

Kahramanmaraş elemelerinde önemli bir başarı elde ederek şampiyon olan KSÜ Masa Tenisi Takımını tebrik eden Rektör Can, Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonasında takımımıza başarılar diledi.

Takım oyuncuları ise kendilerini kabul eden ve desteklerini esirgemeyen Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’a şükranlarını ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER