Öğretim Üyesi Prof. Dr. Toğrul İsmayıl Azerbaycan Devlet Madalyası İle Ödüllendirildi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Toğrul İsmayıl, Azerbaycan hakkında objektif bilgilerin uluslararası arenada yaygınlaştırılmasında verdiği hizmetin yanı sıra uluslararası arenada ikili ve çok taraflı ilişkilerin geliştirilmesinde gösterdiği hizmetten dolayı Azerbaycan Devlet Madalyasıyla ödüllendirildi.

Öğretim Üyesi Prof. Dr. Toğrul İsmayıl Azerbaycan Devlet Madalyası İle Ödüllendirildi

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, KSÜ olarak toplumu ilgilendiren her konuda toplumsal sorumluluklarının gereğini yerine getirmeye çalıştıklarını, alanında uzman akademik personellerle bilimsel etkinliklerde yer aldıklarını belirtti.

Rektör Can, “Bu bağlamdaki faaliyetler kapsamında Öğretim Üyemiz Prof. Dr. Toğrul İsmayıl siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler alanında yetkin bir akademik personel olarak alanıyla ilgili yerel ve ulusal medyadaki oturumlarda gerçekleştirdiği konuşma ve açıklamalarıyla toplumun bilgilendirilmesine katkılar sağlamaktadır. Öğretim Üyemiz Prof. Dr. Toğrul İsmayıl’ı tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER