Öztunç’tan Elbistanspor’a anlamlı destek

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Elbistanspor’un başlattığı “Forma al, şehrine sahip çık” kampanyasına tam 100 forma alarak destek verdi.

Öztunç’tan Elbistanspor’a anlamlı destek

“Elbistan takımına sahip çıkıyor” konseptiyle yeni sezon öncesi kampanya başlatan Elbistanspor’a Atom Karınca Ali Öztunç’tan anlamlı bir destek geldi. Memleketinin takımının çağrısına kayıtsız kalamayan Ali Öztunç, 100 forma satın alarak Elbistanspor’a katkı sundu.

DİĞER SİYASİLERİ DESTEĞE ÇAĞIRDI

Kişisel sosyal medya hesabından konuya dair açıklamada bulunan Öztunç, “Elbistansporumuzun başlattığı destek kampanyası kapsamında 100 forma da ben satın aldım. Daha önce de Kahramanmaraşspor kampanyasına aynı katkıda bulunmuştum. Darısı diğer siyasilerin başına... Umarım onlar da Elbistanspor’a destek olurlar.” Dedi.

“ZOR GÜNLERİMİZDE…”

Elbistanspor’un sosyal medya hesabından paylaşılan teşekkür mesajında ise şu ifadelere yer verildi;

CHP Genel Başkan Yardımcımız ve Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sn. @Ali_Oztunc ve @elbistan_chp, forma satış kampanyamıza "100" forma bağışta bulunarak destek olmuşlardır. Zor günlerimizde memleketin takımına destek oldukları için çok teşekkür ederiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER