banner147

Vali Coşkun Koltuğunu Ahmet Ali Haydaroğlu’na Bıraktı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Valimiz Ömer Faruk Coşkun, koltuğunu Mado Kadriye Kanbur İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Ahmet Ali Haydaroğlu’na bıraktı.

Vali Coşkun Koltuğunu Ahmet Ali Haydaroğlu’na Bıraktı
banner162

Temsili olarak Valiliği devralan Haydaroğlu, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya’yı arayarak çocukların zararlı alışkanlıklardan korunması için projeler yapılması talimatını verdi. 

Vali Coşkun ise burada yaptığı konuşmada, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 23 Nisan Bayramını tüm dünya çocuklarına armağan ettiğini ve bu bayramında dünyada tek çocuk bayramı olduğunu belirterek, “Geleceğimizin teminatı olan siz sevgili çocuklarımıza çok güveniyoruz. Sizler gelecekte ülkemizi yönetiminde söz sahibi olacaksınız. Dolayısıyla bizlerde çocuklarımızın iyi bir şekilde yetiştirilmesi ve hayata hazırlanması için gayret gösteriyoruz. Bugün de Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Ahmet Ali Haydaroğlu isimli öğrencimize valilik makamını devretti. Bu vesile ile aziz milletimizin ve tüm çocuklarımızın bayramlarını tebrik ediyorum” dedi.

Temsili Vali Haydaroğlu’na, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Demirtaş, Mado Kadriye Kanbur İlkokulu Müdürü Mustafa Akıllı ve Öğretmeni Mehmet Tatlıgün eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER