7. Kahramanmaraş Tarım, Gıda Ve Hayvancılık Fuarı Açıldı...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nın katkılarıyla bu yıl 7’ncisi düzenlenen Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı açıldı.

7. Kahramanmaraş Tarım, Gıda Ve Hayvancılık Fuarı Açıldı...

Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (KAFUM) düzenlenen açılış programına Vali Ömer Faruk Coşkun, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Nihat Yıldız, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Parti İl Başkanı Fırat Görgel, İl Tarım Ve Orman Müdürü Mustafa Bozkurt, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan program İl Tarım Ve Orman Müdürü Mustafa Bozkurt, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can Ve Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun'un konuşmalarının ardından kurdele kesim töreni ve protokol üyeleri ile birlikte standların gezilmesiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER