ASKF BAŞKANI KARAOĞLAN, “EN İYİ YATIRIM İNSANA OLAN YATIRIM"

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (ASKF) Başkanı Ekrem Karaoğlan'a, Kahramanmaraş Kasaplar Odası Başkanı Mehmet Uyduran ve KMS Başkan Yardımcısı, MRŞ Paça Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sünbül hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ASKF BAŞKANI KARAOĞLAN, “EN İYİ YATIRIM İNSANA OLAN YATIRIM"

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ASKF Başkanı Karaoğlan, "Bu memleket bizim, bizler geleceğimizin gençlerini daha ileriye taşımak ve sağlıklı nesiller yetiştirmek adına ben ve ekibim bu görevi üstlenmiş bulunmaktayız.  Gerek sivil toplum kuruluşları gerekse her kurum ve kuruluşun destek olması ve amatör spor'a sahip çıkılması gerektiğini" dedi.  

"ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYDUM"

Kahramanmaraş ASKF Başkan'ı Ekrem Karaoğlan, konuşmasının devamında, "1982 Yılından bugüne kadar Kahramanmaraş'ta sporla iç içe oldum. 1986'da Amatör spor kulüplerimizin kuruluşunda, kuruculuğunu yapmış biri olarak, geçtiğimiz dönem de Amatör sporcularımızın ve kulübümüzün yönetimine resmi bir şekilde dahil oldum.  Genel kurulumuzun ve arkadaşlarımızın onayı ile 4 Nisan 2021 seçimlerinde ise büyük bir oy çoğunluğuyla başkanlığa seçildim. Federasyonun Kahramanmaraş’ta amatör spor kulüplerinin daha ileriye gitmesi ve refah içerisinde hareket etmeleri açısından bende elimi taşın altına koydum" ifadelerine yer verdi.

"EN İYİ YATIRIM İNSANA OLAN YATIRIM"

Karaoğlan konuşmasının sonunda ise, "ASKF olarak yapacağımız çalışmaların tamamı bu şehrin insanları için. En iyi yatırım insana olan yatırım. Bizler bunu çok iyi biliyoruz. Amatör spor kulüplerine her kesin ve her kesimin desteğini bekliyoruz. Amacımız amatör spor kulüplerinin sahalara, salonlara daha rahat çıkabilmesini sağlamak. Bu memlekette amatör evleri kurup aynı çatı altında sporcularımızı birleştirmek. Amatör kulüplerimizin Batı Park'ta ve diğer sahalarda kendilerine özel birer binalarının birer odalarının olması gerektiğini sağlamak. Antrenmanda maçlara gidip gelmesi açısında ulaşımda sorun yaşan gençlerimizin ulaşım sorunlarına çözmek. Amacımız tüm sorunları çözerek bu şekilde yolumuza devam etmek. ASKF Başkanı olarak çıktığımız bu zorlu yolda benimle birlikte emek verip gayret gösteren çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, inşallah başarılı bir şekilde yolumuza devam ederiz. Kahramanmaraş Kasaplar Odası Başkanı Mehmet Uyduran ve Kahramanmaraş Spor Kulüp Başkan Yardımcısı, MRŞ Paça Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sünbüle, yapmış oldukları bu nazik ziyaretten dolayı memnun olduğunu" diye konuştu.

"VERİLEN GÖREVİ YERİNE GETİRMEYE HAZIRIZ"

Kahramanmaraş Kasaplar Odası Başkanı Mehmet Uyduran ve (KMS) Kahramanmaraş Spor Kulüp Başkan Yardımcısı, MRŞ Paça Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sünbül, ziyaret sırasında yaptığı açıklamasında; "Geleceğimizin sağlıklı, dinamik, genç sporcularına ihtiyacı var. Sağlıklı genç sporcularımızın yetiştirilmesi açısından, bizlere ne görev düşüyorsa verilen görevi yerine getirmeye hazırız. Bizlerde bu şehrin evlatları olarak gerekirse elimizi taşın altına koyarız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 00:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER