banner147

Kahramanmaraş’ta Özel Eğitim Dernekleri ve Federasyon Başkanını Seçti 

Kahramanmaraş (SHA) - Kahramanmaraş’ta yapılan genel kurulda, oybirliği ile mevcut  İl Başkanı Dilek Salihoğulları, görevini Uğur Aksu’ya devir etti.  

Kahramanmaraş’ta Özel Eğitim Dernekleri ve Federasyon Başkanını Seçti 
banner162

Seçim sonrasında açıklamada bulunan Başkan Uğur Aksu, "Kahramanmaraş’ta Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu İl Başkanlığı seçiminde, aday oldum il başkanlığı görevine yapılan oylama sonucunda, oybirliğiyle seçildim. Toplantımıza katılarak katkı sunan  Federasyon denetim kurulu üyemiz Osman Demirci ve seçime katılan tüm üyelerimize teşekkür ederim" dedi.  
Genel kurulda Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Yunus Kılınç ise, tebrik mesajında; “Özel Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Kahramanmaraş il başkanlığı seçimini yapılmıştır. Seçime Federasyon Denetim kurulu üyemiz Osman Demirci katılmıştır. Kendilerine ve katılan tüm kurucu temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Bugüne kadar Kahramanmaraş İl  Başkanlığı görevini yapan Dilek Sahiloğulları başkanımıza öncelikle Kahramanmaraş ve sektörümüz adına gerçekleştirmiş olduğu değerli hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yerine görevi devralan yeni İl Başkanımız Uğur Aksu başkanımız da  sektörümüze sağlayacağı katkıları için şimdiden teşekkür eder, başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER