banner147

Seyir Terası’nın Yol Sorunu Çözüldü!

Şehrin en önemli turizm noktalarında olan Seyir Terası’na ulaşım sağlayan bağlantı yolundaki sorunu çözüme kavuştu. Darlığı sebebiyle tesis giriş ve çıkışlarında sorun yaşatan arter, 12 metre genişliğe çıkarıldı.

Seyir Terası’nın Yol Sorunu Çözüldü!
banner162

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen tesislerden olan Seyir Terası’na ulaşım sağlayan arter yenilendi. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı koordinesindeki ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla, darlığı sebebiyle giriş ve çıkışlarda eleştiri konusu olan güzergahın genişliği iki katına çıkarıldı. Gerçekleştirilecek çizgileme çalışmalarının ardından bölge giriş çıkışlarında herhangi bir sorun yaşanmayacak. 

Büyükşehir Belediyesi, Seyir Terası yenileme projesinde de son aşamaya geldi. Daha önce açık mekân ve otopark kapasitesini iki katına çıkaran Büyükşehir Belediyesi, tesis içerisindeki kapalı mekânda da çalışmalarını sona getirdi. Şehrin yöresel lezzetlerini misafirleriyle buluşturacak yeni kafe restoran, kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayacak. Hayata geçirilen yeni yatırımlarla Seyir Terası, dört mevsim Kahramanmaraşlıların hizmetinde olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER