Sünbül ve Kırkgeçit ailesinin mutlu günü

Esma-Mesut Kırkgeçit ailesinin kızı Ayşe (Kırkgeçit) Sünbül ile Hacer-Süleyman Sünbül ailesinin oğlu MRŞ Paça Ceo'su Emrah Sünbül, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi.

Sünbül ve Kırkgeçit ailesinin mutlu günü

Saltanat Sarayı Düğün Salonunda geçtiğimiz hafta sonu yapılan düğün töreninde yeni çiftin nikah akitlerini Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yaptı.

Esnaf Odalar Birliği ve Şoförler Odası Başkanı Ahmet Kuybu ile Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’ın şahitliğini yaptığı törene, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, eski MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Dr. Mehmet Fatih Ceyhan, Ülkü Ocakları Başkanı Dursun Nar, Kasaplar Odası Başkanı Mehmet Uyduran, oda başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Törende Başkan Hayrettin Güngör, yeni çifte bundan sonraki yaşamlarında başarı ve mutluluk dileyerek, damadın ayağına basmayan gelin Ayşe Sünbül’ü önce uyardı, sonrasında, “Ayağına bas ama damarına basma” diyerek nasihatte bulundu.   

Pandemiye uygun şekilde düzenlenen törene katılan davetliler ise, sosyal mesafeyi dikkate alarak hep birlikte gönülleriyle eğlendiler.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2021, 18:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre Karahanlı
Emre Karahanlı - 4 ay Önce

Hayat boyu mutluluklar dilerim Emrah abi

SIRADAKİ HABER