Vali Coşkun Jandarma Personeli ve Güvenlik Korucularıyla İftar Yaptı

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Pazarcık İlçesinde Güvenlik Korucuları ve Jandarma Personeli ile iftarda bir araya geldi.

Vali Coşkun Jandarma Personeli ve Güvenlik Korucularıyla İftar Yaptı
banner162

İftar programı Kuranı Kerim tilavetiyle başladı. Sonrasında ise yapılan dualar ve okunan ezanın ardından hep birlikte oruçlar açıldı.

Güvenlik Korucuları ve Jandarma Personeli bir süre hasbihal eden Vali Coşkun, "Vatanın bölünmez bütünlüğü ve ilimizin huzuru adına omuz omuza çalışmalar yürüterek fedakârlıklar gösteren siz kıymetli güvenlik güçlerimizin  çalışmaları her türlü takdirin üstündedir. Ülkemizin birlik ve beraberliğine sağladığınız katkılardan dolayı sizlere şükranlarımı sunuyorum. Bu kutsal mücadelede şehit olan askerlerimize, güvenlik güçlerimize, güvenlik korucularımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ise sabır diliyorum. İftar programına katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, yaklaşan Ramazan Bayramınızı kutluyorum" dedi.

 İftar programına, Vali Coşkun’un yanı sıra Pazarcık Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan, 22. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Yılmazcan, Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, Jandarma Personeli ve Güvenlik Korucuları katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER