Yücer, “Galibiyete odaklandık”

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Sinan Yücer, Ergene Velimeşespor maşı hazırlıkları sırasında son durum hakkında değerlendirmede bulundu. 

Yücer, “Galibiyete odaklandık”

Tüm hazırlıklarını 3 puana göre yaptıklarını söyleyen Kahramanmaraşspor Teknik Patronu Sinan Yücer, “Artık ligde daha zorlu haftalara giriyoruz. Bu Hafta deplasmanda Ergene ile karşılaşacağız ve takımın moral ve motivasyonu şuan iyi. Takımı yakinen tanıyan biriyim. Göreve gelmemle ne yapabiliriz üzerinde çalışmalar yaptık ve inşallah Ergene Velimeşeden 3 puanı alıp çalışmalarımızı galibiyete çevireceğiz. Takım olarak ligin başlangıcından bu yana pekiyi bir çizgi yakalayamadık. Pandemi süreci içerisindeyiz ve kısa süreli aksaklıklarımızda oluyor. Zaman zaman yine hatalarımız oldu tabi. Velimeşe maçını çıkış maçı olarak değerlendiriyoruz. Ergene Velimeşespor maçında da çıkışımızı ve iyi mücadelemizi devam ettirip, istediğimiz 3 puan alacağız” dedi. 
“FUTBOLCULARIM BU MAÇI ÇOK ÖNEMSİYOR”
Bütün futbolcularıma çok güceniyorum diyen Yücer, “Bütün oyuncularımız Velimeşe maçından galip geleceklerine inanıyorlar. İnşallah herhangi bir aksaklık yaşamazsak, bu maçtan 3 puanı alacağımıza inanıyorum. Hafta içerisindeki yaptığımız çalışmalarda futbolcularımızın istekli ve hırslı olduklarını gördüm. Mutlaka galip geleceğimize ve bütün oyuncularımızın galibiyet için bütün gücünü ortaya koyacaklarına inanıyorum. Onlara her zaman olduğu gibi çok güveniyorum” şeklinde konuştu.
“BURAYA ŞEREFLE, ONURLA, MUTLULUKLA GELDİM”
Beni bu göreve layık gören herkse çok teşekkür ediyorum diyen Yücer, “Eski sporcum Aytürk kardeşimle yeni bir yola başkoyduk. Bu süreçte bana destek verdiği için teşekkür ediyorum. Kahramanmaraşspor’da olmaktan ben çok mutluluk duyuyorum, Buraya şerefle, Onurla, mutlulukla geldim. Ve buradan sıkıntılı başlayan bir ligde mutlu devam edip, mutlu bitirerek burada sezonu bitirmek istiyorum” ifadelerine yer verdi. 
“HEP BERABER TAKIMI AYAĞA KALDIRACAĞIZ” 
Başarının inanmak ve birliktelikten geleceğin ifade eden Yücer, konuşmasının sonunda; “Bunun içinde Ben, Hocalarım, Başkanım, Taraftarımız hep birlikte elimizden geleni değil de, elimizden gelenden fazlasını yaparsak bu şehri hep beraber tekrar ayağa kaldırıp lig sonunda hak ettiğimiz yerde bitirebiliriz. Kahramanmaraşspor güçlü bir cama, güçlü bir kulüp her şeyden güzeline layık bir kulüp ve hak ettiği yerlere hep beraber, Allah birlikte ulaşmayı nasip eder. Taraftarlarımız her şartta bizi desteklesinler, lig içerisinde kayıplar olur, galibiyetler olur. Ne kayıp ettiğimiz için ligden düşüyoruz, ne kazandığımız için ligde kalıyoruz. Önemli olan en son hakemin çalacağı düdükte olmamız gereken yerde ligi bitire bilmek. O ana kadar desteklerini bekliyoruz. Buraya geldiğim için çok mutluyum. İnşallah sıkıntılı ligi mutlu bitiririz” dedi. 

SHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner139

banner151