Kahramanmaraş polisinden sokak satıcılarına operasyon

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uyuşturucu operasyonlarında 8 kişi tutuklandı.

Kahramanmaraş polisinden sokak satıcılarına operasyon

 Uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılarına operasyon yapan polis ekipleri, çok sayıda kişiyi paketler halinde  uyuşturucu maddeler ile birlikte yakaladı.

Kahramanmaraş'ta yapılan Narkotik operasyonlarında Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan 7 kişi ve uyuşturucu kullanmak suçundan 1 kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğüne bağlı Narkotik timleri gerçekleştirdiği operasyonlarda uyuşturucu satıcılarına göz açtırmadı. Sokak satıcıları takibe alınarak bir bir yakalandı.

7 ayrı uyuşturucu satışına suçüstü müdahale eden polis ekipleri, kullanıcı ve satıcısı olmak üzere 56 kişiye adli işlem yaptı. Bu şahıslardan uyuşturucu ticareti kapsamında gözaltına alınan 6 şüpheli, Gaziantep ilinden sevkiyat yapan 1 şüpheli ile uyuşturucu madde kullanan 1 şüpheli gözaltına alınarak adli makamlara sevk edildi.

Yapılan operasyonlar kapsamında 8 şüpheli tutuklandı

Uyuşturucu ticareti kapsamında tutuklanan Harun Ç. (38), Ümran K.(37), İlyas G. (45), Ahmet E.(35), Doğu Ş. (37), Nurettin K. (32), Ömür Ç. (29) ve uyuşturucu kullanıcısı kapsamında tutuklanan Ayşe Ç. (20) cezaevine konuldu.

Operasyonlarda paketler halinde esrar, bonzai, metamfetamin, uyuşturucu hap, Eroin, Hint Keneviri ve 1 adet tabanca ele geçirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER