16:32 KAHRAMANMARAŞ VE İLÇELERİ

İlk mesai gününde Büyükşehir Belediyesi personelleriyle bir araya gelen Başkan Görgel, “Ortak derdimiz, ortak sevdamız olan Kahramanmaraş’ımız için kaybedecek bir dakikamız dahi yok. Bir yandan yeni Kahramanmaraş’ı imar ve inşa ederken bir yandan da inşallah faaliyetlerimizle hemşehrilerimizin gönlünü kazanacağız” dedi.

13:58 KAHRAMANMARAŞ VE İLÇELERİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayarak hayırlı olsun ziyaretlerinin 22 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında Salı ve Cumartesi günleri Büyükşehir Belediyesinde yapılacağını duyurdu.

20 saat önce KAHRAMANMARAŞ VE İLÇELERİ

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, merkez ve kırsal mahallelerde bir dizi ziyarette bulunarak vatandaşlarla hasbihal etti.

21 saat önce ASAYİŞ

Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde yaşanan zincirleme trafik kazasında 3 kişi yaralandı.

1 gün önce KAHRAMANMARAŞ VE İLÇELERİ

6 Şubat depremlerinde aile bireylerini kaybeden vatandaşları hanesinde ziyaret eden Başkan Görgel, “Depremlerde kaybettiğimiz tüm kardeşlerimizin acısı hala kalbimizde, içimiz hala buruk. 6 Şubat depremlerinde kaybettiğimiz tüm canlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyoruz” dedi.

1 gün önce ASAYİŞ

Kahramanmaraş (SHA) - Kahramanmaraş’ta Onikişubat ilçesi Osman Gazi Mahallesi Ali Sezai Efendi İlkokulu bahçesinde çıkan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.

1 gün önce ASAYİŞ

Malatya/Darende (SHA)- Malatya’nın Darende ilçesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu 3’ü ağır 8 kişi yaralandı.

1 gün önce ASAYİŞ

Kahramanmaraş/Andırın (SHA)-Kahramanmaraş’ın Andırın İlçesinde otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kayıp etmesi sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.

2 gün önce KAHRAMANMARAŞ VE İLÇELERİ

Dulkadiroğlu Belediye meclis toplantısı, Belediye Başkanı Mehmet Akpınar’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

2 gün önce KAHRAMANMARAŞ VE İLÇELERİ

Hükümet Bulvarı’nda yapımı devam eden Kentsel Tasarım Proje alanında incelemelerde bulunan Başkan Görgel, “Hamdolsun konutlarımızın inşasında artık son aşamaya gelindi. Çok kısa sürede burası da tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecek. Alt ve üstyapısıyla çok daha dirençli ve yaşanabilir Kahramanmaraş’ın imarı ve inşası noktasında yoğun gayretimizi sürdürüyoruz” dedi.