Anadolu Mektebi Öğretmenlerine Teşekkür Belgesi

İlimizde Anadolu Mektebi Yazar Okumaları projesine dahil olan okullarımızın danışman öğretmenleri MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ile Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu tarafından “Teşekkür Belgesi” ile ödüllendirildi.

Anadolu Mektebi Öğretmenlerine Teşekkür Belgesi

Dulkadiroğlu ve Onikişubat ilçelerimizde Anadolu Mektebi’ne dahil olan okullarımızın danışman öğretmenleri, belgelerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz’dan aldı.

Okuyan, okuduğunu anlamlı hale getirip metne döken öğrencilerimizin dahil olduğu bu çalışmanın, kendisini en baştan beri çok heyecanlandırdığını ve bundan dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, Anadolu Mektebi’nden sorumlu Şube Müdürü İsa Çetin’e, İl Koordinatörü Mesut Serdar’a ve öğretmenlerimize tebrik ve teşekkürlerini iletti.

Anadolu Mektebi’nin Kahramanmaraş’taki sorumlu öğretmenleri, kendilerini Teşekkür Belgesi ile ödüllendiren Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami Güçlü ve MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. Burhaneddin Dönmez ile bu faaliyete her zaman destek olan İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz’a teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER