Büyükşehir gece gündüz demeden yol çalışmalarına devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde bozulan ve hasar gören yolları vatandaşların mağdur olmaması için yeniliyor ve onarıyor. Büyükşehir’in bu çalışmaları Kahramanmaraşlı vatandaşlar tarafından tam not aldı.

Büyükşehir gece gündüz demeden yol çalışmalarına devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde etkisini gösteren kar yağışı ve yağmurlardan dolayı hasar gören ve bozulan yolları tekrardan onararak vatandaşların mağdur olmaması için çaba gösteriyor.

Ekipler Sümbüllü Kavşağı ile Ağcalı Kavşağı arasında kalan Av. Mehmet Ali Kısakürek Bulvarı üzerinde bulunan ve zarar gören yolları hızlı bir şekilde onardı.

Gece gündüz demeden yol onarım çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin bu çabası ilk başta sürücüler olmak üzere vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Büyükşehir’in hasar gören yollarda gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında fikir beyan eden vatandaşlar, yollarda oluşan büyük çukurların ve hasarların araçlara büyük zarar verdiğini ve bu sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıran büyükşehir belediyesinin büyük bir hizmet gerçekleştirdiğini ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER