KSÜ ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

KSÜ ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 7. Bilim Şenlikleri Destekleme Programı kapsamında Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Kahraman Şehir Bilim İle Buluşuyor’ projesinin uygulanmasında öğrencilerin üniversite imkânlarından faydalanmasının sağlanmasını amaçlayan protokol, KSÜ Rektörlük Makamında Rektör Prof. Dr. Niyazi Can ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt tarafından imzalandı.

Protokol kapsamında Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne üniversitemizce altyapı ve uzman personel desteği sağlanması amaçlanıyor.

KSÜ yönetimi olarak kurum ve kuruluşlarla etkili ve verimli işbirliklerine imza atmayı sürdürdüklerini belirten Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, “Şehrimizin ve ülkemizin kalkınmasına katkı sunacak her türlü projeyi eğitim, bilim ve teknoloji alanındaki deneyimimiz, alanında uzman yetişmiş insan gücümüz ve güçlü fiziki altyapımızla destekliyoruz. Üniversitemiz bütün imkânlarıyla ülkemiz ve milletimizin hizmetindedir.”  ifadelerini kullandı.

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt da eğitime verdikleri destekler için Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’a şükranlarını sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER