Vali Coşkun’dan Çocuk Evi Ve Huzurevine Bayram Ziyareti

Kahramanmaraş Valsi Ömer Faruk Coşkun eşi Sevilay Coşkun ile birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla Çocuk Evleri Sitesindeki çocukları ve Kahramanmaraş Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezindeki yaşlıları ziyaret etti.

Vali Coşkun’dan Çocuk Evi Ve Huzurevine Bayram Ziyareti
banner162

Vali Coşkun ilk olarak, Çocuk Evleri Sitesini ziyaret etti.

Burada coçukların bayramlarını kutlayarak onlarla yakından ilgilenen Vali Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun, siteyle ilgili yetkililerden bilgiler aldı.

Çocuk evleri ziyareti esnasında Vali Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun’a, müzik dinletisi de sunuldu.

Daha sonra ise huzurevini ziyaret eden Vali Coşkun, büyüklerimize karanfil takdim ederek, bayramlarını kutladı.

Vali Coşkun büyüklerimizle yaptığı hasbihalde, “Büyüklerimiz geçmiş ile geleceğimiz arasında köprü vazifesi gören, kültürümüzü yarınlara taşımamızı sağlayan ve her zaman tecrübelerinden yararlandığımız en değerli varlıklarımızdır.

Ramazan Bayramı dolayısıyla bizlerde siz değerli büyüklerimizi ziyaret edip hayır dualarınızı almaya çalıştık. Çok şükür huzurevinde konuk ettiğimiz siz kıymetli büyüklerimizin sağlık durumu ve moral, motivasyonları gayet iyi.

Bu vesileyle sizlerin nezdinde tüm büyüklerimize sağlık ve afiyet içerisinde hayırlı, uzun ömürler diliyor, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum,” dedi.

Vali Coşkun’a ziyaretleri esnasında, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya, Kahramanmaraş Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ahmet Tüten ve Çocuk Evleri Sitesi Müdür Yardımcısı Furkan Öncülokur eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER