Çeşitli hediyelerle sağlık ordusunun fedakar mensupları doktorlar ve sağlık çalışanlarının gününü kutlayan Başkan Mahçiçek, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hediye takdimini sürdürdü.

Sağlık camiasına ithafen 14 Mart’a özel temin edilen kupa bardaklar, büyük bir hassasiyetle teslim edildi.

Dulkadiroğlu Namık Kemal Mahallesi Parklarına Özel Temizlik Çalışması… Dulkadiroğlu Namık Kemal Mahallesi Parklarına Özel Temizlik Çalışması…

Konuyla ilgili Onikişubat Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Dünyadaki en büyük mutluluğu sağlık olarak gören bir ecdadın evlatlarıyız. Bu anlayışla, Onikişubat Belediyesi olarak hem minnet duygumuzun bir ifadesi olması anlamında hem de hayatlarını kolaylaştırma ve fayda sağlama noktasında sağlık çalışanlarımıza karşı sorumluluk hissediyor, üzerimize düşen çalışmaları en iyi şekilde hayata geçiriyoruz. Minnet borcumuzu asla ödeyemeyiz ama bir nebze de olsun yüzlerini güldürmek ve yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz. Her yıl farklı bir hediye ulaştırdığımız doktorlarımıza için bu yıl kendilerine özel hazırladığımız kupa bardakları göndermek istedik. 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ziyaret ettiğimiz sağlık ordumuzun kıymetli mensuplarına günün anısına hediyelerimizi takdim ettik. Doğrusu onlar için ne yapsak az gelir, haklarını da kesinlikle ödeyemeyiz. Bu vesileyle bir kez daha hastalara şifa, dertlilere deva olabilmek için şehrimizin dört bir yanındaki sağlık kuruluşlarımızda fedakârca görev yapan sağlık çalışanımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı can-ı gönülden tebrik ediyoruz. Şifa reçeteleri yazmanız temennisiyle…” denildi.

Editör: Yadigar Jira