Sabah saatlerinde başlayan çocuk şenliği palyaço gösterileriyle başlarken, yüz boyama ve müzikal ile devam etti.

Çocukların çeşitli yarışmalarla doyasıya eğlendiği 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde süt mısır, patlamış mısır, pamuk şeker, çikolata ve çeşitli ikramlarda bulunulurken, oyuncak ve rüzgar gülü çocuklardan büyük ilgi gördü.

Bayram coşkusunu doyasıya yaşayan çocuklar keyifli bir gün geçirdi. Depremzede çocukların mutluluğuna ortak olan Başkan Toptaş, aileleriyle de sohbet etti.

“Depremzede çocuklarımızla birlikte olmak çok daha anlamlıydı”

Çocukların bayramını tebrik eden Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, “Hakikaten çocuklarımız bizim için çok önemli, çok kıymetli. Onlar bizim geleceğimiz, gelecekteki ışığımız ve mimarlarımız. Kuşkusuz ki bu topraklar çocuklarımızın ve gençlerimizin omuzlarında geleceğe yükselecek. Bu bağlamda da özellikle sosyal belediyecilik bağlamında çocuklarımızın gerek eğlence gerekse de kişisel gelişimleri anlamında yer yer etkinlikler düzenliyoruz Onikişubat Belediyesi olarak. Bugün de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla EXPO 2023 Sergi Alanı’mızdaki konteyner kentimizdeki çocuklarımızla buluşalım istedik. Bizim için daha manalı, daha anlamlı oldu. Çocuklarımıza güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Buradaki hem vatandaşlarımızla hem de çocuklarımızla birlikte olduk. Bir kez daha tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş'ta Kırmızı Ceviz Üretiminin Başarısı Kahramanmaraş'ta Kırmızı Ceviz Üretiminin Başarısı

Editör: Yadigar Jira