AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı için Yarın Temayül Yapılacak AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı için Yarın Temayül Yapılacak

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde başlattığı tamirat ve tadilat çalışmalarını sürdürüyor. Ekmekçi mahallesi 5. Sokakta bulunan istinat duvarı ihtiyacı ile ilgili çalışma başlatan ekipler, duvarı tamamlayarak hizmete sundu. Sokak içerisinde kilit parke çalışması da yapan ekipler, çalışmaların ilçe genelinde devam ettiğini bildirdi.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, ekiplere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Vatandaşın talep ettiği sorunların bir bir çözüme kavuşturulduğunun altını çizen Başkan Akpınar, şunları ifade etti: “Ekiplerimizin yoğun çalışması neticesinde vatandaşlarımızın sorun olarak bildirdiği konular bir bir çözüme kavuşuyor. Bu sorunlardan bir tanesi de Ekmekçi mahallemizde bulunan istinat duvarıydı. Konuyla ilgili çalışma başlatan ekiplerimiz çalışmalarını kısa sürede tamamladı. Vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Depremin getirmiş olduğu olumsuzlukları hep birlikte çözeceğiz.”

Editör: Yadigar Jira