Kahramanmaraşspor Ve K.maraş İstiklalspor'un 2024-2025 Sezonu Grupları Belli Oldu Kahramanmaraşspor Ve K.maraş İstiklalspor'un 2024-2025 Sezonu Grupları Belli Oldu

Kahramanmaraş GESK ilk maçında Manisa GESK'i 13-3 mağlup ederek 3 puan kazandı. Ardından günün ikinci maçında Gaziantep Mitat Enç. Körler SK karşısında da üstün bir performans sergileyen Kahramanmaraş GESK, rakibini 16-6 yenerek 3 puan daha elde etti ve toplamda 6 puana ulaştı.  
Kahramanmaraş GESK'in kadrosu ilk maçta Murat Akgül, İbrahim Gökhan, Muhammed Özcan, Ahmet Karasu, Enes Uslu, Mehmet Özyiğit'ten oluşurken, takımın başında Burak Gülmez yer aldı.  
Diğer kulüplerin ise şu şekilde olduğu belirtildi:1.Kahramanmaraş GESK2.Manisa GESK3.Palandöken ESK4.Kocatepe GESK5.Malatya Yeşilyurt Belediyesi GESK6.Gaziantep Mitat Enç. Körler SK7.Adıyaman GESK8.Afyonkarahisar EGESK9.Antalya Toros ESKGoalball Erkekler 3. Lig 1. Devre Müsabakaları heyecanı devam ederken, Kahramanmaraş GESK takımı gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Editör: Yadigar Jira