Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Yeşilay Topluluğu ve KİÜ Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu akademisyenlerinin katkıları ile Elbistan Yetim Koordinasyon Merkezi’ne kitap bağışında bulunuldu.

KİÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Bakan, Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Yeşilay Topluluğu Danışmanı Öğr. Gör. Dr. Mustafa Kavgacı ile birlikte Yetim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Merkez Koordinatörü Fazilet Sevinç’le görüşerek, buradaki atölyelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Prof. Dr. Bakan, bağış noktasında emeği geçen akademisyen ve öğrencilerini tebrik etti. Prof. Dr. Bakan, şöyle konuştu:

KİÜ’de ‘Yapay Zeka’ya Yönelik Seminerler Başladı KİÜ’de ‘Yapay Zeka’ya Yönelik Seminerler Başladı

“Elbistan Yetim Koordinasyon Merkezi’nde gönüllülük esası üzerine gerçekten çok anlamlı çalışmalar yapılıyor. Üniversitemiz Yeşilay Topluluğu öğrencileri ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu akademisyenlerimiz de burada yürütülen çalışmalara katkı vermek istediler ve kitap bağışında bulundular. Bugün bu amaçla buradayız. Kurum Koordinatörü Fazilet Sevinç hanımla görüştük ve yaptıkları çalışmaları yakından gördük. Kendilerini ve burada hizmet veren gönüllülerimizi kutluyorum. Ayrıca kitap bağışında bulunan öğrencilerime ve akademisyenlerime de yürekten teşekkür ediyorum. Üniversite olarak bundan sonraki süreçte de bu tür aktivitelerde yer almaya, sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer almaya gayret göstereceğiz.”

Editör: Yadigar Jira